WSP otwarty dla wszystkich

Od 1 stycznia 2023 r. weekendowe wydanie Warszawskiego Serwisu Prasowego będzie otwarte dla wszystkich, którzy się na nie zapiszą. Wydania codzienne nadal będą płatne dla wszystkich oprócz dziennikarzy i redakcji prasowych.

Weekendowe wydanie WSP jest podsumowaniem całego tygodnia w Warszawie, połączonym z informacjami, które mogą się przydać odbiorcom w sobotę i niedzielę. Odbiorcy newslettera mogą też zapoznać się ze zmianami komunikacyjnymi przypadającymi na weekend (remonty ulic, utrudnienia z powodu imprez, zmiany tras pojazdów komunikacji miejskiej), festiwalami i innymi wydarzeniami, zaproszeniami lokali gastronomicznych czy wybór warszawskich aktualności z mijającego tygodnia.

– Planujemy wzmocnić dział wydarzeń, w którym pokazujemy, gdzie warto wybrać się w weekend – mówi redaktor naczelny Warszawskiego Serwisu Prasowego Robert Biskupski. – Mamy nadzieję, że dzięki temu każdy znajdzie coś dla siebie na weekend.

Link do zapisu na weekendowe wydanie Warszawskiego Serwisu Prasowego pojawi się pod koniec grudnia na stronie WSP i na profilach w mediach społecznościowych: Na Facebooku, Instagramie, Twitterze i LinkedInie.